PROZORRO 4.0

З появою системи Prozorro в тендерній сфері запанував принцип «всі бачать все». Відтоді будь-хто може перевірити роботу організацій-учасників, що створює сприятливе середовище для бізнесів, цінностями яких є відкритість, чесна конкуренція, рівний доступ до інформації.

Рішення
Для «НАВІГАТОР» відкритість, яку забезпечує система державних закупівель Прозорро – це додатковий стимул уважніше підходити до формування тендерних пропозицій, а також новий досвід організації участі у тендерах.

Платформа Prozorro щодня доводить свою ефективність, але для її покращення необхідно постійно вдосконалювати і розширяти систему критеріїв відбору постачальників. Такий підхід дозволить замовникам отримати якісніші послуги від перевірених постачальників, чия спроможність не лише перемогти, а й забезпечити всі умови подальшої угоди підтверджена відповідними документами та репутацією на ринку. Для постачальників, в свою чергу, додаткові вимоги до якості стануть стимулом формувати більш реалістичні пропозиції і проводити перспективну політику.

Компанія «НАВІГАТОР» має високий відсоток виграних тендерів – 42,9% та заявила й продовжує заявляти про себе як про відповідального виробника та постачальника широкого спектру комп`ютерних систем. Високий рейтинг компанії у підготовці всіх необхідних документів, які вимагає замовник для участі в тендері, та низький відсоток відмов, свідчать про професійність команди та широкий спектр можливостей, які може запропонувати своїм замовникам «НАВІГАТОР».

Завдяки держзакупівлям онлайн збільшилась потреба в кваліфікованому персоналі, а відповідно і кількість робочих місць. За останній рік «НАВІГАТОР» також розширила свій тендерний відділ. Компетенції задіяних у проекті співробітників постійно зростає завдяки учбовій площадці ProZorro та команді, яка проводить тренінги, надає максимум інформації, що поступово підвищує рівень знань з обох сторін як Замовників так і Постачальників.

Основний замовник «НАВІГАТОР» – це бюджетний та державний сектори. Ми співпрацюємо із замовниками по всій країні, і саме завдяки Прозорро у нас з’явилась унікальна можливість співпрацювати із відділеними районами всієї України і не обмежувати себе лише межами столиці.

«НАВІГАТОР» активно працює на вертикальних ринках, зокрема особливий інтерес пригортає освітня сфера, для якої ми постачаємо персональні ПК для шкіл та освітніх установ різних форм власності.

Ми, як бізнес, підтримуємо інструмент онлайн-торгів, втім завжди є моменти для вдосконалення і ми відкриті до діалогу і закликаємо всіх учасників системи ділитися досвідом, бо вдосконалення ProZorro – це унікальна можливість для бізнесу і державного сектору створити вільне від корупції бізнес-середовище.

Prozorro 4.0

№1 Постачальник ПК та серверів для уряду.

Код «НАВІГАТОР» у системі ProZorro 42893689. За цим номером Ви зможете відслідковувати всю активність компанії у електронних торгах.

 

 

  Надійний постачальник

комп’ютерної техніки із ліцензійним програмним забезпеченням та гарантованим сервісом

Професіоналізм

у підготовці та проведенні торгів

  Відкрита та відповідальна компанія
це захист та гарантії для кінцевого користувача на товари й послуги, придбані через електронні ресурси ProZorro

 

  Активний та сильний

гравець на ProZorro

  Непереможність

великий відсоток зіграних тендерів та перемог

  Професіоналізм

працює професіональна та досвічена тендерна команда

 

  Переваги для замовників

рішення від Партнера+комп’ютерна техніка=додаткові переваги для Замовників

  Вигідні умови співпраці 

по всій Україні: додаткові послуги, гарантія, обслуговування за рахунок НАВІГАТОР

 

Наші референси за надані послуги, товари, проектні рішення від замовників ProZorro:

  • Якість!ДК 021:2015: 30123000-7 — Організаційна техніка (перехід на офіційний відгук файл у pdf форматі)
  • Досвід масштабних проектів ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (перехід на офіційний відгук файл у pdf форматі)
  • Складність реалізації та відповідність технічним вимогам ДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери (перехід на офіційний відгук файл у pdf форматі)
  • Ціна!ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) (перехід на офіційний відгук файл у pdf форматі).

Відгуки