DATASERVERSCLOUD

Зростаючий попит на обчислення та збереження даних спонукає до росту та розвитку серверів.

Рішення

У сучасному світі великих даних попит на швидке та надійне обчислення та збереження інформації створює умови для виникнення цілих ферм серверів. Необхідність у швидких обрахунках та збереженні масивів інформації, які постійно зростають, зумовлює підвищення запиту ринку на масштабні та потужні центри обробки даних, що можуть складатися с сотні тисяч серверів. Такі центри стають не лише грандіозними за площею та потужністю об`єктам  ,а й споживачами великих обсягав енергії та ресурсів.

Рішення, які пропонує компанія "НАВІГАТОР" для датацентрів особливий акцент роблять на швидкому масштабуванні, ефективності використання ресурсів, зниженні загальної вартості володіння. Все це стає можливим завдяки новітнім технологіям віртуалізації, які використовуються у рішеннях, що пропонує замовникам "НАВІГАТОР".

Світовим трендом є зростання споживання даних у відеоформаті, яке потребує не лише потужного обладнання для створення, а й High Efficiency Video Coding (HEVC), що забезпечує більш високий ступень стиснення рухомих зображень для самих різних додатків, таких як потокова передача в інтернеті, передача даних, відеоконференц-зв'язок, цифрові пристрої, що запам'ятовують і телевізійне мовлення.

Інтегровані рішення "НАВІГАТОР" на інтелектуальних SDN&NDF платформах мирових виробників стануть корисними для різних сфер бізнесу і запропонують ефективні рішення для обчислення та обробки великих масивів даних