СТРАТЕГІЧНІ АЛЬЯНСИ

Група компаній «НАВІГАТОР» була заснована у 1996 році у місті Київ. За 22 роки роботи на українському ринку компанії вдалося стати єдиним в країні виробником повного спектру комп`ютерних систем.

ПРО КОМПАНІЮ
Професіональні інженери компанії аналізують потреби клієнтів, розробляють і впроваджують спеціалізовані IT-рішення, які дозволяють інтегрувати сучасні технології в робочий процес і модернізувати IT-інфраструктуру бізнесу. Рішення, що пропонує «НАВІГАТОР», відповідають запитам як клієнта, так і ринку.

«НАВІГАТОР» спеціалізується на розробці та впровадженні комплексних рішень з модернізації та побудови IT-інфраструктури для вертикальних ринків. Для реалізації проектів для клієнтів використовується IT-продукція як власного бренду Impression Electronics, так і інших відомих вендерів, що довели свою якість.

Принципами побудови відносин з партнерами вже 22 роки для компанії є чесність, прозорість, індивідуальний підхід до кожного клієнта і орієнтація на довгострокові партнерські відносини. Завдяки цьому, компанії «НАВІГАТОР» вдалося побудувати чітку систему взаємовигідних стосунків з партнерами – закордонними та вітчизняними компаніями.