РІШЕННЯ

Професіональні інженери компанії розробляють і впроваджують спеціалізовані IT-рішення для клієнтів та відповідають за підтримку реалізованих проектів.

Industry 4.0 01

Industry 4.0

Процвітання країни будується завдяки інноваційним та успішним індустріям, які постійно впроваджують інновації та оновлюють: інфраструктуру, виробництво і продукти.

Детальніше
Industry 4.0
Education 01

Education

"НАВІГАТОР" пропонує широкий спектр інноваційних та доступних технологічних рішень для виконання актуальних завдань сучасного освітнього процесу в установах будь-якої масштабу та профілю.

Детальніше
Education
IoT 01

IoT

Трансформуйте Ваш бізнес за допомогою Інтернету Речей.

Детальніше
IoT
A NetApp Gold Partner 01

A NetApp Gold Partner

Компанія Navigator є партнером компанії NetApp та пропонує своїм клієнтам надійні та ефективні системи зберігання даних від цього провідного постачальника. 

Детальніше
A NetApp Gold Partner
Prozorro 4.0 01

Prozorro 4.0

З появою системи Prozorro в тендерній сфері запанував принцип «всі бачать все». Відтоді будь-хто може перевірити роботу організацій-учасників, що створює сприятливе середовище для бізнесів, цінностями яких є відкритість, чесна конкуренція, рівний доступ до інформації.

Детальніше
Prozorro 4.0
DataServersCloud 01

DataServersCloud

Зростаючий попит на обчислення та збереження даних спонукає до росту та розвитку серверів. Центр обробки даних може складатися з сотні тисяч серверів і споживати енергії як маленьке місто.

Детальніше
DataServersCloud