РІШЕННЯ

Професіональні інженери компанії розробляють і впроваджують спеціалізовані IT-рішення для клієнтів та відповідають за підтримку реалізованих проектів.

Industry 4.0 01

Industry 4.0

Процвітання країни будується завдяки інноваційним та успішним індустріям, які постійно впроваджують інновації та оновлюють: інфраструктуру, виробництво і продукти.

Детальніше
Industry 4.0
Education 01

Education

"НАВІГАТОР" пропонує широкий спектр інноваційних та доступних технологічних рішень для виконання актуальних завдань сучасного освітнього процесу в установах будь-якої масштабу та профілю.

Детальніше
Education
IoT 01

IoT

Трансформуйте Ваш бізнес за допомогою Інтернету Речей.

Детальніше
IoT
Security 01

Security

«Security від НАВІГАТОР» – це розширена лінійка інтегрованих продуктів інформаційної безпеки,а також відеоспостереження та відео аналітики. Це сучасні інтелектуальні рішення світових лідерів із вдалим поєднанням апаратної частини власного виробництва "НАВІГАТОР" (відеосервери, системи збереження даних та відеозапису, камери, сканери). 

Детальніше
Security
Power Grid 01

Power Grid

Технологія Smart Grid забезпечує ефективність для задоволення зростаючого попиту на електроенергію з більш стабільною надійністю та найкращою якістю.

Детальніше
Power Grid
Prozorro 4.0 01

Prozorro 4.0

З появою системи Prozorro в тендерній сфері запанував принцип «всі бачать все». Відтоді будь-хто може перевірити роботу організацій-учасників, що створює сприятливе середовище для бізнесів, цінностями яких є відкритість, чесна конкуренція, рівний доступ до інформації.

Детальніше
Prozorro 4.0
DataServersCloud 01

DataServersCloud

Зростаючий попит на обчислення та збереження даних спонукає до росту та розвитку серверів. Центр обробки даних може складатися з сотні тисяч серверів і споживати енергії як маленьке місто.

Детальніше
DataServersCloud