ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС

Компанія працює як з серійними, так і з корпоративними замовленнями, створюючи для клієнтів вигідні умови співпраці. Власне виробництво забезпечує перевагу у швидкості та можливих обсягах поставок, що дозволяє запропонувати партнерам вигідні умови і першокласний сервіс.

Вся комп'ютерна техніка ТМ Impression Electronics розробляється на передовому, найпотужнішому в Україні виробничо-логістичному комплексі, з урахуванням останніх світових технологічних розробок і відповідає всім міжнародним стандартам якості. Професійна команда інженерів контролює всі етапи виробництва, тестує готовий продукт як апаратно, так і програмно, що дозволяє зменшити рівень дефектів до мінімуму. 

Сертифікати і контроль якості

Про нас

Міжнародне виробництво

Світовою практикою великих технологічних компаній є винесення виробничіх потужностей до Азії. Завдяки близькості до міжнародних логістичних хабів і компонентній базі, така система надає можливість будувати виробництво максимально ефективно, швидко та якісно.

Для оптимізації виробництва високотехнологічних та ресурсномістких пристроїв – смартфонів і планшетів, «НАВІГАТОР» утримує власний інженерний департамент та виробничі потужності у Шеньчжені, Китай..
Українські спеціалісти контролюють всі етапи виробництва в Китаї, продукція проходить багаторівневий контроль якості та тестується як апаратно, так і програмно.

Контроль якості – головний принцип виробництва продукції для "НАВІГАТОР", який дозволяє істотно зменшити відсоток браку та виробити продукт, що відповідає вимогам та забезпечує позитивний досвід користування та надійність у експлуатації

Система багаторівневого планування

Детально продумана організація технологічного процесу дає можливість контролювати виробництво на всіх етапах, отримувати якісну техніку, яка відповідає світовим стандартам.  Завдяки системі багаторівневого планування процесів, "НАВІГАТОР" вже 22 роки утримує лідерські позиції та побудувала мережу партнерських відносин зі світовими лідерами галузі. 

Модульність та швидке нарощування потужностей

За роки існування “ НАВІГАТОР ” вдалося стати найпотужнішим виробником настільних ПК, провідним постачальником серверів серед національних вендерів, дистрибутором широкого спектру комп’ютерних комплектуючих та периферії.

Вся продукція проходить кілька етапів тестування з різним ступеням навантаження протягом 12-ти і більше годин. З конвеєра сходить 100% якісний і готовий до роботи продукт

Електронна система управління виробництвом

Електронна система контролює весь виробничий процес – з моменту формування планів і до логічного завершення поставленої задачі. Система фіксує не лише план робіт, а і виконавця, дату та час виконання. Це дозволяє оптимізувати і пришвидшити виробничій процес та ефективно використовувати ресурси виробничіх потужностей.

Комплексна система контролю якості

5% комп’ютерів із кожної партії проходять вибіркову повномасштабну перевірку з переустановленням системаи. Вибірка проходить як на етапі попереднього тестування, так із готової партії. Отримані результати тестів зберігаються в базі даних фабрики протягом усього гарантійного терміну пристроїв (2-3 роки). 

Незалежний ОТК

Після проходження кожним комп'ютером тестування ОТК вибірково тестує 10 % упакованих систем на працездатність і повноту комплектації.  Незалежний контроль дозволяє гарантувати якість та відповідність продукції встановленим міжнародним стандартам. 

Логістичний сервіс «до ваших дверей»

"НАВІГАТОР" – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваше замовлення буде доставлене вам у вказаний час в будь-яку точку України.

Транспортування здійснюється транспортом компанії або партнерами, що забезпечує швидку та надійну доставку відправлення.