КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

За 22 роки на українському ринку компанія «НАВІГАТОР» побудувала чітку систему взаємовигідних стосунків з партнерами – закордонними та вітчизняними компаніями із бездоганною репутацією.

Наші

Унікальні конкурентні переваги

"НАВІГАТОР" – це 22 роки бездоганної репутації, підкріпленої реалізованими успішними проектами як в державному, так і в комерційному секторі.
IT-рішення, реалізовані «Навігатор», отримують не лише довгострокову гарантію, а й оперативну і системну сервісну підтримку від інженерів компанії.

Серед переваг довгострокових партнерських відносин з «НАВІГАТОР» можна назвати роботу досвіченої та професійної команди фахівців, які постійно проходять фахове навчання та отримують актуальні практичні і теоретичні знання, що допомагають їм у реалізації проектів для клієнтів.
Для зручності замовників розроблені сервісні пакети різного наповнення, які гарантують обслуговування обладнання інженерами, плановий ремонт та оновлення чи інші послуги.

Однією з найважливіших переваг «НАВІГАТОР» є можливість постачання техніки в найкоротші терміни і в будь-якому обсязі, що стало можливим завдяки роботі із провідними світовими постачальниками обладнання, а також утриманню власного виробничо-логістичного комплексу, на якому відбувається конфігурація та складання персональних комп`ютерів та серверів.

Використання найсучасніших технологій, рішень та комплектуючих, що відповідають світовим вимогам якості у власній продукції дозволяє запропонувати корпоративним клієнтам більше ніж якість. Як показує багаторічний досвід, клієнти обирають “ НАВІГАТОР ” за бездоганну репутацію, якість продуктів, рішень та послуг, швидкість і індивідуальний підхід до потреб замовника, а також за досвічену підтримку на всіх етапах реалізації проектів.

Наші клієнти

Клієнти

Статуси та компетенції

Microsoft

Microsoft Education

Supermicro

OKI

Dell EMC

NetApp

Avigilon

Huawei

AXIS

Cisco

Samsung

HP

Epson

AEG

Xerox

Oracle

APC

Canon

Intel

AMD

MTI

EATON

Asus

LG

Ricoh

EDG group

Plantronics

Axis

Milestone

McAfee

Schneider Electric