ПРО КОМПАНІЮ

«НАВІГАТОР» відомий на ринку як системний інтегратор, що за роки активної діяльності здобув бездоганну репутацію та визнання серед клієнтів. «НАВІГАТОР» - системний інтегратор № 1 та лідер виробництва повного спектру комп’ютерних систем в Україні

Про нас

Візія і Місія

Navigate to Excellence – місія досконалості!

«НАВІГАТОР» - лідер вітчизняної комп’ютерної інженерії, інформаційного захисту, індустріальних рішень 4.0, технологій обробки даних. Сприяє інноваційному розвитку 4.0 економік України, їх технологічному становленню для інтеграції у глобальні ринки.

«НАВІГАТОР» - провідний український системний інтегратор в сфері проектування, розробки та виготовлення рішень для платформ бізнес-обчислень, серверів, хмарних сервісів та безпеки для надання повного спектру послуг і приладів у будь-яких галузях (комерційний сектор та урядові установи), центрах обробки даних, постачальників послуг та системних інтеграторів.

Стратегічні Альянси 01
Про нас

Стратегічні Альянси

Група «НАВІГАТОР» була заснована у 1996 році у місті Київ.

За 22 роки роботи на українському ринку компанії вдалося стати єдиним в країні виробником повного спектру комп`ютерних систем, започаткувати і розвинути власне високотехнологічне виробництво комп`ютерної електроніки, побудувати мережу партнерських відносин із світовими лідерами IT-галузі, зібрати команду професіональних і досвідчених співробітників.

Детальніше
Стратегічні Альянси
Соціальна місія 01
Наша місія

Соціальна місія

«НАВІГАТОР» бачить соціальну відповідальність бізнесу в тому, щоб сприяти поширенню сучасних технологій та робити їх доступними для українців. Одним із стратегічних завдань компанії є повернути престиж професії інженера та створити умови для комфортної роботи інженерних кадрів в Україні. 

Детальніше
Соціальна місія
Кар'єра 01
Наша місія

Кар'єра

Компанія підтримує розвиток своїх спеціалістів, надає можливість розвиватись та створює комфортні умови праці. В результаті, завдяки професіоналізму та компетенції українських спеціалістів, «НАВІГАТОР» пропонує клієнтам якісне сервісне обслуговування, підтримує репутацію продукції як сучасної, якісної та доступної комп’ютерної електроніки вітчизняного виробництва та будує репутацію компанії як надійного партнера та провідного системного інтегратора.

Кар'єра