Про нас

Про нас

TM IMPRESSION

Impression Electronics – власна торгова марка « НАВІГАТОР ». Український бренд Impression був заснований в 1997 році. Під ТМ Impression Electronics розробляються високотехнологічні рішення – ПК, планшети, сервера, трансформери, смартфони.

Про нас

ТМ Impression

Навігатор пропонує послуги постачання в рітейл і партнерські мережі якісної комп’ютерної електроніки власного бренду Impression Electronics та IT-продукції і комплектуючих від провідних світових виробників.

Система багаторівневого контролю якості, що застосовується на виробничіх потужностях Impression Electronics, дає можливість користувачу отримати надійний продукт із гарантованою працездатністю і відповідністю світовим нормам, ціна якого залишається доступною для споживача. Власна ТМ «НАВІГАТОР» створена для справжніх людей.

Для бізнесу 01
ТМ IMPRESSION

Для бізнесу

Impression Electronics - це партнер перевірений часом, який має успішний досвіт роботи не лише з кінцевим споживачем,  а й у бізнесі. Серед досягнень власного бренду «НАВІГАТОР» десятки реалізованих кейсів, що успішно впроваждені і працюють як в державних, так і в комерційних структурах.

Детальніше
Для бізнесу
Для приватних осіб 01
ТМ IMPRESSION

Для приватних осіб

Продукція Impression Electronics, яку виробляє «НАВІГАТОР» націлена на справжніх людей, які не беруть участь в гонитві за брендами. Філософія бренду полягає в тому, що він працює не лише над якістю, але і робимо технології доступними звичайним українцям.

Детальніше
Для приватних осіб
Для партнерів 01
ТМ IMPRESSION

Для партнерів

Бренд Impression Electronics створений для справжніх людей і націлений на вирішення реальних життєвих завдань, які стоять перед користувачами. Наші продукти  допомагають користувачам користатися усіма перевагами новітніх технологій за доступну ціну.

Бренд Impression Electronics  співпрацює з оптовими та роздрібними мережами, представлений в онлайн-рітейлі по всій Україні та розвиває прямі продажі через власний інтернет-магазин impression.ua.

Детальніше
Для партнерів