НАВІГАТОР

Компанія «НАВІГАТОР» відома ринку як системний інтегратор, що за роки активної діяльності здобув бездоганну репутацію та визнання серед клієнтів. «НАВІГАТОР» - системний інтегратор № 1 та лідер виробництва повного спектру комп’ютерних систем в Україні

Про компанію 01

Про компанію

«НАВІГАТОР» - провідний український системний інтегратор в сфері проектування, розробки та виготовлення рішень для платформ бізнес-обчислень, серверів, хмарних сервісів та безпеки для надання повного спектру послуг і приладів у будь-яких галузях (комерційний сектор та урядові установи), центрах обробки даних, постачальників послуг та системних інтеграторів.

 
Детальніше
Про компанію
Виробничий комплекс 01

Виробничий комплекс

Вся комп'ютерна техніка ТМ Impression Electronics розробляється на передовому, найпотужнішому в Україні виробничо-логістичному комплексі, з урахуванням останніх світових технологічних розробок і відповідає всім міжнародним стандартам якості. Професійна команда інженерів контролює всі етапи виробництва, тестує готовий продукт як апаратно, так і програмно, що дозволяє зменшити рівень дефектів до мінімуму. 

Детальніше
Виробничий комплекс
Корпоративним клієнтам 01

Корпоративним клієнтам

За 22 роки  на українському ринку «НАВІГАТОР» побудував чітку систему взаємовигідних стосунків з партнерами – закордонними та вітчизняними компаніями із бездоганною репутацією.

Детальніше
Корпоративним клієнтам
TM Impression 01

TM Impression

Impression Electronics – власна торгова марка « НАВІГАТОР ». Український бренд  Impression був заснований в 1997 році.

Під ТМ Impression Electronics розробляються високотехнологічні рішення – ПК, планшети, сервера, трансформери, смартфони. 

Детальніше
TM Impression

«НАВІГАТОР» - лідер вітчизняної комп’ютерної інженерії, інформаційного захисту, індустріальних рішень 4.0, технологій обробки даних. Сприяє інноваційному розвитку 4.0 економік України, їх технологічному становленню для інтеграції у глобальні ринки.