IOT

Трансформуйте Ваш бізнес за допомогою Інтернету Речей.

Рішення

IoT або інтернет речей – тренд, що об`єднує людей та предмети навколо них в єдину розумну екосистему, всередині якої легко збирати, зберігати та передавати інформацію, а завдяки високому потенціалу персонолізації та кастомізації така система стає дружньою до всіх користувачів та забезпечує їм корисний та зручний user experience.  IoT поєднує об'єкти в  єдину комп'ютерну мережу, всередині якої вони обмінюються інформацією і працюють без втручання людини і в режимі реального часу. IoT є стеком технологій, що в першу чергу базується на створенні більш чутливих датчиків для вимірювань та вдосконаленні взаємодій між ними. Зв`язок об'єктів відбувається за допомогою wi-fi, Bluetooth, LPWAN, BLE, Ethernet, RFID, ZigBee та інших бездротових технологій.

Для ринку b2c інтернет речей в першу чергу пов'язується із носимими девайсами (wearables), технологією «розумний дім» (smart home), розумним одягом, smart TV та розумними пристроями для тварин, догляду за дітьми та інше.

Для ринку b2b IoT важливими напрямками діяльності є розумний транспорт (connected cars) і безпілотники, розумне місто (smart city), розумні робочі місця, розумні електромережі, розумне землеробство, геолокаційний маркетинг.

Рішення, які пропонує своїм клієнтам НАВІГАТОР дозволять трансформувати ваш бізнес за допомогою IoT

Підготовка і підключення ІТ Інфранструктури Дата-Центру для ІоТ (сервери, ПК, Хмарні ресурси);
Налаштування, підклюдчення та отримання даних з різних пристроїв (датчики, актуатори, планшети, носимі пристрої);
Стандартизація інтеграції пристроїв з підприємством;
Виконання в реальному часі аналізу великих обсягів даних та предиктивної аналітики з використанням потоків та подій IoT;
Розширення сфери використання корпоративних додатків та процесів за допомогою даних IoT.