Віртуалізація, резервне копіювання та відновлення, захист та запобігання атак — лише невеликий перелік проектів із Ліцензійним ПЗ, у реалізації яких ми можемо надавати підтримку та допомогу.
"НАВІГАТОР" - лідер українського ринку, з 22 річним успішним досвідом роботи. За ці роки компанія стала єдиним в країні виробником повного спектру комп'ютерних систем, створила і розвинула власне високотехнологічне виробництво комп'ютерної електроніки, побудувала мережу партнерських відносин з світовими лідерами IT-сфери, зібрала команду професійних і досвідчених співробітників.
Одним з головних напрямків діяльності "НАВІГАТОР" стала системна інтеграція, проекти з відновлення енергозахисту, IT-безпеки, відеоаналітика і хмарні сервіси.
Компанія успішно реалізує як проекти по вже існуючій легалізації програмного забезпечення, так і пропонує консалтинг з придбання нових ліцензій або продовження ліцензій з обмеженим терміном використання. Купити ліцензійне програмне забезпечення можна зв'язавшись з менеджерами компанії, за номером телефону вказаним на офіційному сайті. Фахівці "НАВІГАТОР" проконсультують і допоможуть підібрати ПЗ під ваші потреби.
Що таке ліцензія і ліцензування програмного забезпечення та навіщо його використовують?
Ліцензійна угода - офіційне підтвердження прав клієнта на використання ПЗ. Ліцензійне програмне забезпечення додається до товару у вигляді друкованого або електронного документа. Іншими словами, легальне програмне забезпечення дозволяє клієнту бути впевненим в тому, що виробник не подасть на нього в суд і що він володіє всіма правами на використання функціоналу програмного забезпечення.
Ліцензування програмного забезпечення поділяється на дві основні групи - вільного використання з безкоштовною ліцензією і ПЗ з комерційною ліцензією. Також існують частково-безкоштовні програми, які можна співвідносити з обома групами. Їх можна завантажити і встановити на свій ПК, але вони будуть мати обмеження у використанні.
Ліцензування програмного забезпечення дозволяє розробнику захистити свої авторські права. Існує кілька типів ліцензування.
ОЕМ - бюджетний варіант встановленого ПЗ. Клієнт при з купівлі персонального комп'ютера або сервера отримує в комплекті програмне забезпечення, додаткової оплати за використання не потрібно.
Full Package Product - найбільш комфортне рішення для роздрібної торгівлі, приватних осіб і малого бізнесу. Серед переваг слід відзначити простоту використання.
Volume Licensing - актуальний тип ліцензування для великих компаній, штат співробітників який більше кількох сотень працівників. Корпоративна ліцензія містить інформацію про замовника, перелік ПЗ і ключі для установки.
Subscription - підписка на ПЗ із щомісячним або щорічним платежем. Subscription актуальний для організацій, які потребують більш десяти ліцензій, тому що дозволяє мінімізувати витрати компанії, але отримати необхідні переваги використання ліцензійної версії ПЗ.
Світовий тренд, якому охоче піддаються розробники легального програмного забезпечення - перехід від боксових версій ліцензій до ліцензування за передплатою, яка стає платною, з щомісячною вартістю підписки.
Для клієнта такий підхід з одного боку означає мобільність і можливість економити кошти - в разі, якщо необхідність у використанні ліцензійного ПЗ втрачає актуальність, можна припинити підписку і не витрачати бюджет на функціонал, що став неактуальним. Ризики, з якими в цьому випадку стикається клієнт, - це неможливість забезпечити своєму бізнесу "довічне" використання продукту і необхідність враховувати можливі зміни умов надання ліцензії виробником.
Вибір актуального для вашого бізнесу і потреб типу ліцензування програмного забезпечення - важливий крок для кожного, хто стикається з необхідністю використовувати ліцензійне ПЗ.
Microsoft
Oracle
Nettap
McAfee
Milestone
VMware
Citrix
Veeam