SECURITY

Що ми пропонуємо для наших клієнтів у сфері ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ? «Security від НАВІГАТОР» – це розширена лінійка інтегрованих продуктів інформаційної безпеки, а також відеоспостереження та відеоаналітики. Це сучасні інтелектуальні рішення світових лідерів із вдалим поєднанням апаратної частини власного виробництва НАВІГАТОР (відеосервери, системи збереження даних тощо).

Рішення

Застосування таких інтегрованих апаратно-програмних рішень дозволяють:

Нам максимально відповідати сучасним викликам в області Інформаційної Безпеки та Відеоаналітики
Для клієнтів забезпечити превентивний та прогнозований захист від будь-яких Кіберзагроз, і нівелювати наслідки
Підняти інформаційну систему підприємства клієнта (будь-то ентерпрайз або малий середній бізнес) на професійний рівень комплексного захисту, що відповідає світовим стандартам.

Яка мета наших рішень з безпеки?

Маючи досвід впровадження ІТ-систем, спостерігаємо відсутність, а частіше не пріоритетність захисту цих систем (серверів, ПК), захисту даних, персональну інформацію та інші нематеріальні активи. Ми виявили, що головними причинами цього є низький рівень знань в області захисту нематеріальних активів, нерозуміння їх цінності, економія на вузькоспеціалізованих фахівцях та «можливі наслідки» після настання інциденту. Адже найчастіше ІТ- системи просто констатують інцидент, а підприємство втрачає активи, залишається із підмоченою репутацією і без моральної або матеріальної компенсації.

Для комплексного вирішення цих завдань ми і пропонуємо свої рішення.

Що ми пропонуємо?

 • Мінімальні капітальні витрати або повна їх відсутність при впровадженні наших рішень;
 • Надання сервісів ІТ-безпеки зі щомісячною або річною передплатою;
 • Захист віртуальних та гібридних середовищ;
 • Управління вразливостями ІТ-інфраструктури (як програмними, так і апаратними);
 • Захист веб-додатків да веб-сайтів від злому та несанкційної зміни веб-ресурсів;
 • Захист від DDoS до 1,75 Тб/с;
 • Повний захист комп'ютерів, серверів і мобільних пристроїв від вірусів, фішингу, вимагачів тощо;
 • Управління та безпека корпоративних мобільних пристроїв;
 • Захист від витоку інформації і поведінковий аналіз співробітників;
 • Сертифікація і побудова інфраструктури підприємства у відповідність до вимог ДКЗІУ та ISO27001: 2005
 • Технічний захист ресурсів і приміщень (дослідження приміщень на предмет закладок, прослуховуючих / підглядаючих пристроїв, захист приміщень на постійній основі або на час проведення конфіденційних переговорів);
 • Інтелектуальний відеонагляд та відеоаналітика з функціями штучного інтелекту.
Наші рішення по захисту Ваших інформаційних систем направлені на досягнення основних цілей інформаційної безпеки – постійної доступності ІТ-ресурсів, конфіденційності доступу до них та дотримання цілісності даних, що зберігаються.

Всі проекти, що пов’язані із постачанням обладнання для модернізації системи захисту даних потребують кваліфікованої передпродажної підготовки, розробки технічного завдання, та попередню кваліфікацію наших спеціалістів. Ці рішення не продаються в боксових версіях, оскільки у їх складі багато технічних особливостей, сервісних та розширених гарантій і супроводу проекту, програмних вимог, загальної інтеграції існуючої інфраструктури тощо. Саме тому наш досвід у реалізованих проектах, підготовки кваліфікаційних вимог є унікальним та надасть змогу швидкому поверненню інвестицій у Ваш бізнес.

За додатковою інформацією щодо послуг ВІДЕОАНАЛІТИКИ та ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ, звертайтесь до спеціалістів напрямку SECURITY «НАВІГАТОР»: security@navigator.ua