POWER GRID

Технологія Smart Grid забезпечує ефективність для задоволення зростаючого попиту на електроенергію з більш стабільною надійністю та найкращою якістю.

Рішення

Power Smart Grid  - це технологія, що забезпечує спрощення та налагодження ефективної та надійної інтелектуальної системи доставки енергії від джерела до джерела через інтеграцію новітніх технологій від світових виробників та поновлюваних джерел енергії, розумної передачі і розподілу.

Таким чином технологія Smart Grid дозволяє ефективно задовольняти попит на електроенергію з більш стабільною надійністю та найкращою якістю.

За допомогою Smart Grid стає можливим моніторинг та управління енергосистемою в режимі реального часу, що дозволяє зменшити втрати, швидко керувати попитом та управлінням попитом, а також керувати якістю енергії, відключенням електроживлення і об`єднувати всі елементи в інтелектуальну енергосистему збереження.

"НАВІГАТОР" розуміючи великий потенціал технології Smart Grid як магістральної інфраструктури, яка підтримує такі новітні бізнес-моделі, як електромобілі та беспілотні транспортні засоби, smart city, розумні парковки тощо вже зараз робить перші кроки у впровадженні технології Smart Grid до різних сфер бізнесу.

Рішення, які пропонує "НАВІГАТОР"  із використанням технології POWER GRID дозволять масштабувати ваш бізнес, відстежувати споживання електроенергії в режимі реального часу, впроваджувати алгоритми швидкого реагування та аналізувати зміни.