Навигатор
Главная Контакты Карта сайта In English
 
Навигатор arrow Пресс-центр arrow Новости arrow Компанія «Навігатор» підтримала програму педагогічних ігр «Розумники»
Новости
Публикации о компании
СМИ о нас
14.05.2014 г.
 
Компания "Навигатор" начала продажи новой линейки смартфонов Impression ImSmart. В модельном ряде четыре устройства, каждое выполнено в своем стилистическом решении. Все они имеют матовую поверхность с защитным покрытием, на котором, как утверждает производитель, не остается царапин и потертостей.

10.03.2014 г.
 
В текущей ситуации строить прогнозы о перспективах ИТ-рынка - дело неблагодарное, поскольку пока совершенно не ясно, как будет развиваться ситуация в стране. Можно только предположить, что основные продуктовые тенденции сохранятся, а интерес потребителей к бюджетным решениям усилится. Однако, это никак не мешает подвести итоги прошлого года, и, как минимум, выделить ключевые тренды. Ведь стремительный успех планшетов пока скорее имеет отношение к потребительскому рынку, чем к корпоративному. Во всяком случае, в 2013 г. они не удержали украинский ИТ-рынок от падения до 2,83 млрд. долл. Впрочем, обо всем по порядку.

Все публикации
Рассылка


   
 
Компанія «Навігатор» підтримала програму педагогічних ігр «Розумники»

18 червня 2014 року в рамках проведення парламентських слухань в кулуарах ІІІ поверху сесійної зали Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5, м. Київ) відбулася виставка-презентація новітніх досягнень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій «ІТ для суспільства».

 

Виставка стала майданчиком для демонстрації досягнень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, дала можливість учасникам ознайомитися з актуальними розробками українських і зарубіжних виробників, обговорити питання взаємодії виробників, розробників із споживачами, дізнатися про нові можливості реалізації ІТ-проектів.

На масовому заході активну участь приймали фахівці видавництва «РОЗУМНИКИ», які презентували педагогічний експеримент, результатом якого має стати забезпечення для кожного школяра в Україні рівного доступу до освітньо-інформаційних ресурсів та комп'ютерних технологій.

Педагогічний експеримент розпочато згідно Наказу Міністерства освіти і науки №564 від 8.05.2014 р. «Про проведення дослідно-експериментальної роботи з метою прогнозування моделі використання в початкових школах освітніх електронних ресурсів на комп'ютерних пристроях різного форм-фактору з метою покращення та підтримки навчально-виховного процесу».

Термін старту експерименту: з 10.05.2014 року.

Кількість учнів та вчителів задіяних в експерименті:
2014/15 навчальний рік - більше 100 осіб;
2015/16 навчальний рік - більше 1000 осіб;
2016/17 навчальний рік - більше 12 000 осіб.

Автори ініціативи в Україні:
Видавництво «РОЗУМНИКИ» - національний виробник мультимедійного освітнього контенту;
ТОВ «Навігатор» - національний виробник комп'ютерної техніки;
Інтел Україна;
Майкрософт Україна;
Престіжіо.

Технічне обладнання для проведення експерименту:

Пристрій учня: Impression 110ES, Palace Hill, Універсальний пристрій Intel ® Education 2 в 1, має поліпшені протиударні характеристики. Посилений корпус витримує падіння з висоти до 70 см, захист від проникнення вологи і пилу дозволяє використовувати пристрій в школі та за її межами. Пристрій оснащено безкоштовними додатковими програмами, які можуть із успіхом використовуватись для дослідно-пізнавального вивчення природознавчих наук у початковій та середній школі (мікроскоп, камери спостереження, малювання).


Пристрій вчителя: ультратонкий ноутбук Impression X70.04, поєднує у собі потужність, надійність та ультракомпактний розмір, посилена батарея дає змогу працювати до 8-ми годин без підзарядки.

Інтерактивний дисплей Prestigio Multiboard, представляє собою моноблок з великим ударостійким LED-екраном та універсальною Touch - технологією, яка забезпечує одночасну роботу з екраном одразу декільком користувачам. Пристрій обладнаний процесором Intel Core i5 та працює під управлінням ОС Windows 8.1.

Високошвидкісне мережеве обладнання, інтегрований сервісний маршрутизатор Cisco 800


Програмне середовище експерименту: управління класом Classroom Management це безмежні можливості для спільної роботи учнів та викладача, дозволяючи готувати та проводити тести та екзамени з моментальною трансляцією відповідей учнів на пристрій викладача, працювати з групою учнів, або з кожним окремо.

Microsoft Office 365 пакет послуг у хмарі Microsoft Office 365 пропонує найсучасніші технології для сумісної роботи та об'єднаних комунікацій вчителю та учням.

Педагогічні ігри «РОЗУМНИКИ» - захоплюючі програми, які дозволяють дітям отримати міцні й глибокі знання з навчальних предметів.
Педагогічні ігри створені за нестандартною концепцією навчання, яка передбачає максимальне використання потенціалу інформаційних технологій для всебічного сприйняття і вивчення матеріалу. У навчальних програмах вдало поєднуються традиційні та інноваційні технології навчання, матеріал подається закінченими логічними блоками в доступній ігровій формі. В педагогічних іграх реалізовані основні принципи навчання і закладено його кінцеву мету.

Педагогічні ігри «Розумники» є унікальними та відповідають вимогам сучасної школи, оскільки створені спеціально для лінійки сучасних персональних пристроїв з підтримкою Multitouch. Простота і доступність управління дозволяють дітям самостійно працювати з програмою, веселі анімовані персонажі і система мотивації викличуть інтерес, а звуковий супровід допоможе швидше і краще запам'ятати новий матеріал.

Очікуваний ефект від експерименту: забезпечення для кожного школяра в Україні рівного доступу до освітньо-інформаційних ресурсів та комп'ютерних технологій.

Стенд експерименту відвідала група народних депутатів, яку очолював голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Омельченко Валерій Павлович. Народні обранці виявили зацікавленість презентованим експериментом, наголосили на актуальності та необхідності втілення подібних проектів.

 
« Пред.   След. »
НОВОСТИ
26.04.2017 г.
 
20 апреля в Киеве мы принимали участие в 8-й международной практической конференции foodmaster&privatelabel -2017! Благодарим всех за проявленный интерес к нашему стенду и нашим решениям по видеоаналитике и управлению очередями!  

29.09.2014 г.
 
По итогам исследования рынка серверов компанией IDC во втором квартале 2014 года компания «Навигатор» стала национальным лидером по количеству проданных серверов, обогнав такие компании, как HP и Dell.

Все новости компании